Dětské pokoje

Který rodič by nechtěl pro své dítě to nejlepší. Pro mnoho z nich je to právě dětský pokoj na míru, který může splnit všechny požadavky na kvalitu, vkus, design, praktičnost a především také bezpečnost.

Dětský pokoj pro holku ale i pro kluka je, a delší dobu bude, důležitou součástí jejich dětského života a prožívání každého jednoho dne. A právě díky nábytku, který je vyroben na zakázku můžete v pokojíčku svých milovaných potomků stvořit jedinečné místo, které je bezpečné a zároveň se v něm budou cítit příjemně. Váš syn nebo vaše dcera zde budou trávit hodně času, čím budou starší, tím nejspíš více. A tak je zkrátka důležité, aby se jim zde líbilo, aby tam byli rádi.

Spolu vymyslíme moderní dětský pokoj, který je bezpečný pro menší děti, ale zároveň je zde dostatek úložných prostorů i pro děti, které už trochu povyrostly. To značně zjednoduší udržování pořádku vám i jim. A nebudete muset po pár letech řešit zase nový pokojík.

Hravě se vypořádáme s každou velikostí budoucího dětského pokoje, s nábytkem od nás není problém žádná dispozice. Dětský pokoj pro kluka ale i pro holku z naší dílny se dokáže přizpůsobit i velmi atypickým prostorám, nedostatku místa, stejně tak jako naopak s velkorysou výměrou dětského pokojíčku.

Rádi vám vyrobíme celou nábytkovou sestavu, ale také můžeme doplnit již stávající pokojík novým originálním kouskem, který tam bude pasovat.